top of page

,,Všichni máme dva životy. Ten druhý začíná ve chvíli,
kdy si uvědomíme, že máme jen jeden." 

jmenuji se Markéta a pocházím z malé vesnice za Libercem. 

Když nemám v rukou foťák, držím v nich pravděpodobně vodítko nebo nějakou psí hračku. Mojí největší láskou je totiž kynologie. Aktuálně mi životního parťáka dělá jeden bláznivý chlapeček Chilli - australský ovčák, můj vysněný pes, se kterým podnikám vše, co se jen dá. Ale nebojte, na Vaši svatbu ho nevezmu. Tedy pokud nebudete chtít... :)

Krom bytí psí mámy ráda cestuji, toulám se po horách, poslouchám hudbu, chodím na koncerty, jezdím na kole, snowboardu a zkrátka se snažím žít naplno.

ig3.png
ig2.png

+420 735 880 559

,,Ty jo, svatební fotograf má fakt tu nejlepší práci na světě!" 
 

Přesně s těmito slovy a rozzářeným výrazem jsem přišla domů po mé první odfocené svatbě. A pak druhé. A páté, jedenácté, ... A pevně věřím, že si tenhle názor ponechám i s každou další svatbou. Nejen, že si člověk užívá zachycovat ty krásné okamžiky plné lásky a radosti v den D (tedy S... :), ale následně si je připomíná znovu i při zpracování fotek. No a tou nejlepší částí je potom samotné předání těchto vzpomínek lidem, kteří se mají rádi, a kteří si tak tento výjimečný den mohou připomínat znovu a znovu. Protože Vaše spokojenost je pro mě tou největší odměnou a motivací se neustále posouvat a zlepšovat.

Kde to začalo? 

Třeba tam, že fotit svatby jsem nikdy nechtěla... :) Držela jsem se bezpečného a oblíbeného focení psů, portrétů, reportáží a hlavně koncertní fotografie. Představa obrovské zodpovědnosti a stresu mě neustále odrazovala. Postupem času mě ale nějaký malý červíček uvnitř nahlodal a já si řekla, že to zkusím. Vždyť foťák ovládám, s reportážní fotkou zkušenosti mám, tak proč do toho nejít. A jediné, co k tomu zpětně můžu říct je, že si sypu popel na hlavu, proč jsem se k tomu neodhodlala dřív.

Nebudu lhát, když zde uvedu, že se focení věnuji již od útlého dětství.

První svatbu jsem totiž fotila již ve svých 7 letech, kdy mi rodiče dali do ruky rodinný foťák na kinofilm s vidinou toho, že zabijí dvě mouchy jednou ranou - zbaví se otravného prcka a sami si svatbu kamarádů užijí bez starostí navíc. A tak jsem se do toho pustila - pobíhala jsem všude možně i nemožně, nastavovala si lidi na skupinové fotky, fotila nevěstu s ženichem... No a pak jsme dali fotky vyvolat.. K překvapení všech přišly místo fotografií jen černé obdélníčky, protože jsem z foťáku zapomněla sundat krytku... :)
Nyní můžu svatosvatě přísahat, že se mi tohle už nestane a tak se nemusíte bát svěřit mi dokumentaci Vašeho velkého dne.

Markéta Langová - svatební fotografka

Dobrý den/ahoj,

Jdeme do toho spolu?

Využijte kontaktní formulář a napište mi pár slov o Vaší svatbě, včetně jejího termínu.

1.

Obratem se ozvu zpět a pokud mám uvedený termín volný, domluvíme se na rezervaci a předsvatební schůzce.

2.

Po svatbě zasílám první ochutnávku již do 24 hodin od svatby. Zbylé množství odevzdávám dle domluvy.

3.

bottom of page