top of page

,,Všichni máme dva životy. Ten druhý začíná ve chvíli,
kdy si uvědomíme, že máme jen jeden." 

ig3.png
ig2.png

,,Ty jo, svatební fotograf má fakt tu nejlepší práci na světě!" 
 

Přesně s těmito slovy a rozzářeným výrazem jsem přišla domů po mé první odfocené svatbě. A pak druhé. A páté, jedenácté, ... A pevně věřím, že si tenhle názor ponechám i s každou další svatbou. Nejen, že si člověk užívá zachycovat ty krásné okamžiky plné lásky a radosti v den D (tedy S... :), ale následně si je připomíná znovu i při zpracování fotek. No a tou nejlepší částí je potom samotné předání těchto vzpomínek lidem, kteří se mají rádi, a kteří si tak tento výjimečný den mohou připomínat znovu a znovu. Protože Vaše spokojenost je pro mě tou největší odměnou a motivací se neustále posouvat a zlepšovat.

Kde to začalo? 

Třeba tam, že fotit svatby jsem nikdy nechtěla... :-) Držela jsem se bezpečného a oblíbeného focení psů, portrétů, reportáží a hlavně koncertní fotografie. Představa obrovské zodpovědnosti a stresu mě neustále odrazovala. Postupem času mě ale nějaký malý červíček uvnitř nahlodal a já si řekla, že to zkusím. Vždyť foťák ovládám, s reportážní fotkou zkušenosti mám, tak proč do toho nejít. A jediné, co k tomu zpětně můžu říct je, že si sypu popel na hlavu, proč jsem se k tomu neodhodlala dřív.

Nebudu lhát, když zde uvedu, že se focení věnuji již od útlého dětství.

První svatbu jsem totiž fotila již ve svých 9 letech, kdy mi rodiče dali do ruky rodinný foťák na kinofilm s vidinou toho, že zabijí dvě mouchy jednou ranou - zbaví se otravného prcka a sami si svatbu kamarádů užijí bez starostí navíc. A tak jsem se do toho pustila - pobíhala jsem všude možně i nemožně, nastavovala si lidi na skupinové fotky, fotila nevěstu s ženichem... No a pak jsme dali fotky vyvolat.. K překvapení všech přišly místo fotografií jen černé obdélníčky, protože jsem z foťáku zapomněla sundat krytku. :-)
Nyní můžu svatosvatě přísahat, že se mi tohle už nestane a tak se nemusíte bát svěřit mi dokumentaci Vašeho velkého dne.

4N6A4710-Edit.jpg

Dobrý den/ahoj,

jmenuji se Markéta Langová, je mi 25 let a pocházím z malé vesnice za Libercem. 

Když nemám v rukou foták, držím v nich pravděpodobně vodítko nebo nějakou psí hračku. Mojí největší láskou je totiž kynologie. Aktuálně mi životního parťáka dělá jeden bláznivej chlapeček Chilli - australský ovčák, můj vysněný pes, se kterým podnikám vše, co se jen dá. Ale nebojte, na Vaši svatbu ho nevezmu. Tedy pokud nebudete chtít... :)

Krom bytí psí mámy ráda cestuji, toulám se po horách, poslouchám hudbu, chodím na koncerty, jezdím na kole, snowboardu a zkrátka se snažím žít naplno.

+420 735 880 559

napište mi email

zavolejte mi

Jdeme do toho spolu?

Využijte kontaktní formulář a napište mi pár slov o Vaší svatbě, včetně jejího termínu.

1.

Obratem se ozvu zpět a pokud mám uvedený termín volný, domluvíme se na rezervaci a předsvatební schůzce.

2.

Po svatbě zasílám první ochutnávku již během prvních 2 dnů. Zbylé množství odevzdávám dle domluvy.

3.

bottom of page